2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Kraków
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane 01 maja 2024

Poszukujemy kelnera/kelnerkę- Restauracja Miód Malina

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Restauracja Miód Malina

Aktualnie poszukujemy kelnerki oraz kelnerów którzy zasilą nasz Zespół :)

Twoje obowiązki:

- reprezentowanie i budowanie pozytywnego wizerunku restauracji

- codzienna obsługa Gości a la carte, grup zorganizowanych i imprez okolicznościowych

- serwis od przyjęcia zamówienia do wydania potraw i rachunku

- dbanie o wyposażenie i estetykę restauracji oraz ogródka letniego

- utrzymanie nienagannej czystości i porządku na swoim stanowisku pracy

Oferujemy:

-wysokie wynagrodzenia

-rzetelnie wypłacane wynagrodzenie,

-miłą atmosferę,

-prace w młodym zespole,

-pełne wsparcie i szkolenia w zakresie wykonywanej pracy

-możliwość rozwijania kompetencji zawodowych.

Nasze oczekiwania:

-Znajomość j. angielskiego w stopniu b. dobrym

- wysoka kultura osobista

- zdolności w zakresie komunikacji interpersonalnej - nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z Gośćmi

- punktualność, sumienność i zaangażowanie

- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

- w związku z dużym ruchem i wymagającą Klientelą doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży gastronomicznej jest mile widziane.

Szukamy kogoś na stałe