2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Świecie
Dodane 02 maja 2024

Poszukujemy kandydata na stanowisko tokarz - frezer

Lokalizacja

Świecie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata do pracy stanowisko TOKARZ - FREZER w firmie  STALEX  w Świeciu

Zakres obowiązków

·  Obsługa produkcyjna tokarki /frezarki

·  Weryfikacja prawidłowości wykonanej części pod względem wymiarowym i jakościowym

· Dobór i dbanie o narzędzia skrawające

Nasze wymagania

·  Wykształcenie min. zawodowe kierunkowe

·  Doświadczenie na stanowisku samodzielny frezer / tokarz

·  Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

·  Dobra organizacja pracy własnej

·  Wiedza na temat narzędzi skrawających

·  Umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi

·  Umiejętność obsługi konwencjonalnych maszyn: szlifierki, tokarki, frezarki

·  Umiejętność pracy w zespole;

Osoby spełniające powyższe wymagania i zainteresowane współpracą z naszą Firmą, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) na adres mailowy

Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Warunkiem koniecznym jest dołączenie poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez STALEX zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r

Każdy kandydat ma prawo do dostępu do danych, które go dotyczą. Posiada również prawo do sprostowania, usunięcia, ograniczenia oraz sprzeciwu przetwarzania danych które go dotyczą

Lokalizacja

Świecie,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Świecie
ID: 891547835