2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Świecie
Dodane 02 maja 2024

Poszukujemy kandydata na stanowisko ELEKTRYKA

Lokalizacja

Świecie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata do pracy stanowisko ELEKTRYKA w firmie  STALEX  w Świeciu

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i naprawa instalacji elektrycznej, konserwacja linii produkcyjnych,

  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • Analizowanie przyczyn usterek,

  • Montaż nowych instalacji siłowych, oświetleniowych, sterowniczych,

  • Montaż nowych urządzeń elektrycznych, dobór zabezpieczeń, podłączanie szaf sterowniczych,

  • Prace remontowo-konserwacyjne instalacji elektrycznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe o kierunku elektrycznym / elektronicznym / automatyki,

  • Doświadczenie zawodowe min. 3 lata na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia energetyczne w zakresie Eksploatacji min. 15kV,

  • Znajomość układów sterowania,

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • Umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi,

  • Umiejętność analizowania przyczyn usterek i zapobieganie im,

  • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, dokładność.

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość zagadnień pneumatyki, hydrauliki, i mechaniki,

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • pracę w młodym dynamicznym zespole

  • możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego

  • kontakt z nowymi technologiami

  • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

Lokalizacja

Świecie,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Świecie
ID: 706792289