2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Mazowieckie
  6. Rehabilitacja i masaż - Warszawa
  7. Rehabilitacja i masaż - Wola
Dodane 09 kwietnia 2024

Poszukujemy fizjoterapeuty na stanowisko: KINEZYTERAPIA

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie wizyty fizjoterapeutycznej początkowej oraz końcowej obejmującej omówienie stanu zdrowia pacjenta, wykonaniem testów fizjoterapeutycznych, zaplanowaniem działań terapeutycznych oraz podsumowaniem wyników działań rehabilitacyjnych.

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej i kontrolowanie efektywności procesu fizjoterapii.

  • Wykonywanie z pacjentem terapii indywidualnej.

  • Instruktaż pacjenta w wykonywaniu ćwiczeń w domu po zakończonym cyklu zabiegów.

  • Praca zmianowa w wymiarze 6 godzin dziennie (od 8:00 do 14:00 oraz od 14:00 do 20:00).

Nasze wymagania:

  • Uzyskany tytuł magistra fizjoterapii, co najmniej 3 letni staż.

  • Prawo wykonywania zawodu oraz ubezpieczenie OC.

  • Profesjonalne i empatyczne nastawienie do pacjentów.

  • Otwartość i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Umowę o współpracę lub umowę zlecenie.

  • Pracę w zgranym zespole.

  • Dogodną lokalizację miejsca zatrudnienia (centrum Warszawy).

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Współfinansujemy karty Benefit Multisport dla naszych pracowników, oferujemy płatne urlopy, bezpłatny parking, owoce, kawę i herbatę oraz okazjonalne wyjścia integracyjne.

Parę słów o przychodni:

Centrum Rehabilitacji Leczniczej jest jedną z pierwszych przychodni fizjoterapeutycznych w Warszawie. Skupiamy wysoko wykwalifikowany zespół ludzi podchodzących do fizjoterapii z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. Od prawie dwudziestu lat stale podnosimy nasze kwalifikacje oraz poszerzamy ofertę, tak by nasi pacjenci mogli u nas skorzystać z najlepszych technik oraz sprzętów służących poprawie ich zdrowia i sprawności.

Oferujemy stacjonarnie zabiegi fizykalne oraz kinezyterapię zarówno w ramach NFZ jak i komercyjnie. W zależności od potrzeb dojeżdżamy w ramach Warszawy do domów pacjentów.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 885476051