2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Małopolskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Kraków
  7. Rehabilitacja i masaż - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 11 kwietnia 2024

Recepcjonistka do nowego oddziału Be Active na ul. Wielickiej

Wynagrodzenie

4 400 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

W związku z otwarciem nowej placówki w okolicy ul. Wielickiej, Centrum Rehabilitacji i Osteopatii Be Active poszukuje dodatkowej osoby do pracy na recepcji gabinetu.

Osoba na tym stanowisku przejdzie szkolenie maj czerwiec w siedzibie firmy na ul. Zachodniej. Po otwarciu, na co dzień będzie pracować przy ul. Wielickiej.

Szukamy osoby, która wzmocni skład zespołu recepcji.

  • Jeżeli szukasz pracy, w której ciągle coś się dzieje.

  • W której masz bezpośredni kontakt z klientem.

  • Gdzie nuda nie istnieje, a każdy dzień przynosi coś nowego.

  • Gdzie widać, że to co robisz ma sens.

  • imasz realny wpływ na to jak wygląda twoje stanowisko pracy.

  • Wzajemny szacunek, buduje zespół, w którym każdy dobrze się czuje.

To praca najprawdopodobniej jest dla Ciebie.

Nie przejmuj się, jeśli brak Ci doświadczenia. Zdajemy sobie sprawę, że możesz nie mieć wszystkich kompetencji.

·        Ale jeśli nie brak Ci chęci do nauki i intensywnej pracy.

·        Mówisz sprawnie po angielsku.

·        i umiesz obsługiwać komputer z pakietem Office. Reszty jesteśmy w stanie Cię nauczyć.

Poniżej najważniejsze elementy na wykonywanym stanowisku

Opis stanowiska:

·        Telefoniczna rejestracja pacjentów

·        Obsługa klientów w gabinecie

·        Obsługa kasy fiskalnej i terminala

·        Rozliczanie zabiegów terapeutów

·        Potwierdzanie telefoniczne i smsowe wizyt

·        Przekładanie wizyt

·        Zarządzanie grafikami terapeutów

·        Dbanie o pozytywny wizerunek gabinetu

·        Przygotowywanie i wysyłka sms/email do pacjentów z aktualnościami gabinetu

·        Sprzątanie gabinetów i dbanie o utrzymywanie porządku na terenie całego gabinetu w trakcie swojej zmiany.

·        Kontakt z pacjentami anglojęzycznymi

Praca w gabinecie odbywa się od poniedziałku do piątku od 6:30-21:00, sobota od 06:30 do 14:30

- Godziny pracy (średnio 8h dziennie oraz wymiennie w wybrane soboty wg grafika) - Nowa osoba na tym stanowisku w ciągu tygodnia roboczego będzie pracowała na przełomie zmian od 9:00, 10:00 lub 11:00 w zależności od potrzeb i grafika przeciętnie po ok 8 godzin dziennie)

W związku z otwarciem nowej placówki na Południu Krakowa, po przeszkoleniu nowa osoba będzie oddelegowana do nowej placówki.

Oferujemy:

·        Elastyczny czas pracy – do uzgodnienia z kierownikiem recepcji

·        Praca w młodym ambitnym zespole specjalistów

·        Możliwości rozwoju przy nowych projektach gabinetu

·        Zarobki uzależnione od doświadczenia i zaangażowania, nie mniej niż 3300 zł netto na początek

·        Umowa o pracę, a w przypadku studentów umowa zlecenie.

Od kandydata oczekujemy:

·        zaangażowania, które docenią pacjenci

·        Sumienności i dbałości o szczegóły,

·        Języka angielskiego w stopniu dobrym/komunikatywnym (rejestracja pacjentów anglojęzycznych)

·        Umiejętności obsługi komputera, pakietu Ms Office (Word, podstawy Excela)

·        Chęci uczenia się nowych rzeczy

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą z nami, wyślij swoją kandydaturę. CV wraz ze zdjęciem w formacie PDF proszę wysłać przez OLX.

Dodatkowym atutem będzie status studenta, lub osoby bezrobotnej zarejestrowanej w Grodzkim Urzędzie pracy

Proszę zamieścić klauzulę RODO dotyczącą zgody na przetwarzanie państwa danych w procesie rekrutacji.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 911021568