2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Śląskie
  6. Kucharz - Sosnowiec
Dodane 16 kwietnia 2024

Poszukujemy do pracy na kuchni, Kucharzy - Pizzermen

Wynagrodzenie

27 - 27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Bistro Muszelka zlokalizowana w Parku im. Jacka Kuronia w Sosnowcu szuka ludzi do pracy na kuchni

Kogo szukamy?

KUCHARZE - PIZZERMEN:

·       Dyspozycyjnych w sezonie 2024 maj - październik,

·       mile widziane doświadczenie w pracy na kuchni,

·       z doskonałą umiejętnością organizacji pracy,

·       z wysoką kulturą osobistą, z pozytywnym nastawieniem do pracy, uczciwych, sumiennych,

·       zaangażowanych i podchodzących z entuzjazmem w realizacji zadań,

·       radzących sobie ze stresem i potrafiących pracować pod presją czasu,

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • utrzymywanie wysokiej jakości i powtarzalności przygotowywanych potraw,

  • przeciwdziałanie stratom,

  • przyjmowanie i realizacja zamówień,

Co zyskujesz?

·       atrakcyjne wynagrodzenie,

·       dużą samodzielność,

·       pracę w niezwykłym miejscu,

·       pracę w charyzmatycznej ekipie, pełnej pasji,

·       elastyczny grafik pracy,

CV PROSZĘ PRZESYŁAĆ A E-MAIL

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 662907645