2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Mokotów
Dodane 13 kwietnia 2024

Poszukujemy do biura: Agent/ Agentka nieruchomości

Wynagrodzenie

4 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna

Kameralne biuro nieruchomości, rodzinna atmosfera. Wyjątkowy i skuteczny model działania zapewniający regularne, stabilne zarobki oraz efektywność działań.

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie i tworzenie ofert nieruchomości (rozmowy telefoniczne, spotkania),

  • obsługa klientów,

  • prezentacje nieruchomości,

  • obsługa transakcji.

Nasze wymagania

  • zaangażowania, otwartości, komunikatywności,

  • dyspozycyjności,

  • motywacji do pracy, samodyscypliny,

  • umiejętności organizacji pracy własnej, oraz do pracy zespołowej,

  • odpowiedzialności,

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta.

To oferujemy

  • pracę w zgranym zespole, w "rodzinnej" atmosferze,

  • szkolenie przygotowujące Kandydatów do pracy,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • elastyczne warunki zatrudnienia oraz pracy,

  • wynagrodzenie prowizyjne,

  • dla osób z doświadczeniem - indywidualne warunki.

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Osoby zainteresowane aplikowaniem na w/w stanowisko prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o Ochronie danych osobowych.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 903828733