2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Mielec
Dodane 22 kwietnia 2024

Poszukujemy dekarzy -dachy plaskie BELGIA

Wynagrodzenie

70 - 90 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego duzego klienta majaceo projektu w calej Belgii szukamy doswiadczonych dekarzy .Zajmuja sie oni wykonywaniem duzych premuslowych projektow na dachach paskich !!

Opis stanowiska:

Poszukujemy zmotywowanych kandydatów na wolne stanowisko dekarza Jako dekarz dachów płaskich Twój codzienny harmonogram będzie wyglądał następująco:

- Będziesz wyjeżdżać z magazynu około 6 rano każdego dnia.

- Razem z kolegami będziesz wykonywać prace dekarskie na dachach płaskich.

- Głównie renowacja i konserwacja istniejących dachów.

- Będziesz wykonywać wszystkie etapy instalacji nowego pokrycia dachowego: od izolacji, podkładu do polozenie papy

- Twoją pasją jest dekarstwo, ale masz również wstępne doświadczenie z epdm i/lub tpo.

Wymagania pracowdawcy :

Co najmniej 3-letnie doświadczenie jako dekarz

- Potrafisz pracowac w zespole

- Nie boisz się długich dni pracy

- Lubisz się uczyć

- Dobrze radzisz sobie z konstruktywną krytyką

- Prawo jazdy B jest dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje :

-Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne ze stawkami obowiązującymi w branży budowlanej od 17 -20 €/h

- Możliwość nauki i rozwoju - Pewność zatrudnienia

-Pracę z możliwością zawarcia umowy na stałe po okresie zatrudnienia tymczaszowego

- Pracę w 40-godzinnym systemie pracy

- Wszystkie typowe korzyści dla sektora budowlanego( 13ta premia, zasilek wakacyjny, premia pogodowa, premia swiateczna , eco czeki )

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 905652879