2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Wola
Dodane 16 kwietnia 2024

Poszukujemy Asystenta/Asystentki Biura z aktywnym statusem studenta.

Wynagrodzenie

27,70 - 28,20 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do naszego zespołu w atrakcyjnej lokalizacji i zdobądź swoje pierwsze cenne doświadczenie!

Lokalizacja: Kancelaria prawna Lexcenter, ul. Wronia 45/175

Rodzaj współpracy: umowa zlecenie na część etatu

Godziny pracy: Praca na dwie zmiany - poranna i popołudniowa (godziny do ustalenia)

Proponowany grafik:

Poniedziałek: 9-14

Wtorek: 16-20

Środa: 9-14

Czwartek: 16-20

Piątek: 15-20

Zależy nam na osobie studiującej zaocznie, dyspozycyjnej w ciągu tygodnia, ponieważ istnieje możliwość potrzeby wprowadzania drobnych zmian w grafiku.

Data rozpoczęcia: maj 2024

Zakres obowiązków:

•                   Zapewnienie sprawnego działania biura: dbanie o obieg dokumentów, obsługa korespondencji e-mailowej i telefonicznej, zarządzanie skrzynką mailową

•                   Zapewnienie profesjonalnej obsługi gości, klientów oraz sali konferencyjnej

•                   Zamawianie artykułów biurowych i gospodarczych

•                   Redagowanie prostych pism prawnych

•                   Wykonywanie innych zadań administracyjnych, zgodnie z potrzebami kancelarii

Oczekujemy:

•                   Aktywnego statusu studenta

•                   Wysokiej kultury osobistej oraz rozwiniętych umiejętności interpersonalnych

•                   Umiejętność szybkiego uczenia się i pracy w zespole

•                   Zaangażowania, staranności, dokładności oraz dobrej organizacji pracy

•                   Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

•                   Nie wymagamy doświadczenia - chętnie przyjmiemy osobę, która poszukuje pierwszych doświadczeń zawodowych

Oferujemy:

•                   Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznym środowisku kancelarii prawnej.

•                   Przyjazną atmosferę pracy

•                   Wsparcie doświadczonego zespołu

•                   Transparentność współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail do 26.04.2024.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 911912241