2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Ursus
Dodane 22 kwietnia 2024

Poszukiwany student/ka sklep Żabka Ursus od 4000 do 5500 netto

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy pracownika do sklepu Żabka Ursus ul. Herbu Oksza 4 (niedaleko urzędu dzielnicy Ursus)

Wynagrodzenie : od 4000 zł netto do nawet 5500 zł netto miesięcznie.

Kogo poszukujemy:

  • Osoby sumiennej w wykonywaniu powierzonych zadań, dyspozycyjnej oraz odpowiedzialnej.

  • Osoby ze statusem studenta lub ucznia do 26 roku życia [warunek konieczny]

  • Osoby chętnej do pracy na dłuższy okres czasu.

  • Praca ma charakter zmianowy pon-sob. w godzinach : (6:00-14:30 oraz 14:30-23:00)

(Mile widziane doświadczenie. Dla osób nie posiadających doświadczenia przeprowadzone zostanie szkolenie wdrożeniowe do samodzielnej pracy.)

  • Zapewniamy stabilne zatrudnienie w małym i zgranym zespole. Oferujemy umowę zlecenie z możliwością późniejszego awansu i umowę o prace

  • Zapewnimy również premie jakościowe zależne od wyników standardów.

Zakres zadań:

- obsługa klienta, kasy fiskalnej

- prace porządkowe na sklepie zgodnie ze standardami sieci

WYMAGANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA POLSKIEGO

Więcej informacji udzielę telefonicznie pod nr 79*******98 lub w wiadomości prywatnej. Zachęcam do aplikowania.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 676143254