2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Pomorskie
  6. Spedycja - Nowy Tuchom
Dodane 27 kwietnia 2024

Poszukiwany Spedytor j. rosyjski

Lokalizacja

Nowy Tuchom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Przedsiębiorstwo Koordynacji Spedycji TORM SP. Z O.O.

Zatrudni pracownika na stanowisko: SPEDYTOR do oddziału w Chwaszczynie.

Wymagania:

- znajomość branży TSL

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- znajomość języków obcych (jęz. angielski/rosyjski w stopniu komunikatywnym w mowie i w piśmie)

- zdolności komunikacyjne i negocjacyjne

- samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji

- umiejętność pracy w zespole

- dobra znajomość obsługi komputera

Zakres obowiązków:

- pozyskiwanie zleceń transportowych

- monitorowanie realizowanych zleceń oraz dbanie o ich prawidłowy przebieg

- rozwiązywanie problemów dotyczących realizowanych zleceń

- rozliczanie zleceń oraz dbanie o kompletną i prawidłową dokumentacje przewozową

- staranne i terminowe wprowadzanie zleceń do systemu operacyjnego

- pozyskiwanie klientów i przewoźników do współpracy

- utrzymywanie dobrych relacji z klientami i przewoźnikami

- znajomość stawek transportowych do wycen i przetargów

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa plus premia)

- możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego

- możliwość rozwoju zawodowego

- samochód służbowy po okresie próbnym (uzależnione od uzyskanych wyników pracy)

- niezbędne narzędzia pracy

Lokalizacja

Nowy Tuchom,

Pomorskie

Pomorskie, Nowy Tuchom
ID: 908323466