2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Skarżysko-Kamienna
Dodane 04 kwietnia 2024

Poszukiwany spawacz MIG/MAG - umowa o pracę / pełny etat - TEVOR

Lokalizacja

Skarżysko-Kamienna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

TEVOR Sp. z o.o. z siedzibą w Skarżysku- Kamiennej to wysoko wyspecjalizowana firma w zakresie produkcji sprzętu do pomocy drogowej oraz dystrybucji osprzętu do pojazdów specjalnych i wciągarek. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do pracy kandydatów na stanowisko:

Spawacz MIG/MAG

Opis stanowiska:

  • Spawanie konstrukcji stalowych metodą MIG/MAG.

  • Samodzielne składanie elementów spawanych według dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia spawalnicze MIG/MAG,

  • wykształcenie kierunkowe,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • mile widziane uprawnienia spawalnicze metodą TIG.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i rozwój zawodowy,

  • atrakcyjny system wynagradzania,

  • pracę w przyjaznym i ambitnym zespole,

  • możliwość awansu.

Wysyłając swoje CV oraz list motywacyjny na adres mailowy lub na adres siedziby firmy zgadzasz się na przetwarzanie przez TEVOR Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, adres zamieszkania, wykształcenie, doświadczenie zawodowe) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa.

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres mailowy, co nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

Lokalizacja

Skarżysko-Kamienna,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Skarżysko-Kamienna
ID: 631468529