2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Krobanów
Dodane 26 kwietnia 2024

Poszukiwany pracownik serwisu Tacho & Cb Serwis Michałów lub Sieradz

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krobanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozbudową i rozwojem firmy poszukujemy pracownika serwisu do jednego z naszych oddziałów w Michałowie k. Zduńskiej Woli lub do Sieradza.

Pracownik serwisu będzie zajmował się głównie montażami/ naprawami instalacji elektrycznych w pojazdach ciężarowych. W miarę zaangażowania oferujemy możliwość rozwoju i pozyskania uprawnień dotyczących wykonywania kalibracji tachografów w pojazdach ciężarowych.

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie montaży Cb radii oraz anten samochodowych

  • Montaże oraz naprawy instalacji elektrycznych np. podłączenie urządzeń do poboru opłat, podłączanie gniazdek oraz rozgałęziaczy czy innego sprzętu elektronicznego.

  • Sprzedaż akcesoriów elektronicznych dostępnych w sklepie

  • Wystawianie dokumentów sprzedaży (faktur, paragonów)

  • Dbanie o wzorowe relacje z naszymi klientami i wizerunek firmy

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Udział w szkoleniach oraz spotkaniach wewnętrznych.

Wymagania:

  • Umiejętność nawiązywania relacji z klientami

  • Praktyczne radzenie sobie z obiekcjami i problemami z klientem

  • Systematyczność w pracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Dbanie o powierzony sprzęt

  • Prawo jazdy kat. B

  • Chęci do pracy i rozwoju

Mile widziane:

  • Znajomość branży elektronicznej

  • Doświadczenie w branży

  • Umiejętność radzenia sobie w różnych warunkach

  • Elastyczność, w przypadku pracy np. w soboty lub okazjonalne nadgodziny

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe- od 4300 - 5000zł brutto

  • Premie za dodatkowe uprawnienia i kompetencje.

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Ubezpieczenie dodatkowe

  • Zapewniamy odzież roboczą w postaci koszulek, spodni, bluzy oraz kamizelki/ kurtki

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.”

Lokalizacja

Krobanów,

Łódzkie

Łódzkie, Krobanów
ID: 897463308