2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Świętokrzyskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Starachowice
Dodane Dzisiaj o 11:11

Poszukiwany pracownik na stanowisko: Handlowiec.

Lokalizacja

Starachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Prężnie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynku z branży stomatologicznej poszukuje pracownika na stanowisko: handlowiec.

Poszukujemy osoby komunikatywnej, otwartej na kontakt, z czynnym prawem jazdy kat. B z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi.

Najważniejsze zadania handlowca:

  • kontakt z Urzędami Miasta/Gminy/Starostwami Powiatowymi w celu nawiązania współpracy w zakresie opieki stomatologicznej,

  • podpisywanie porozumień w zakresie opieki stomatologicznej z samorządami lokalnymi, pozyskiwanie miejsc, w których jest możliwość otwarcia gabinetu szkolnego dla uczniów,

  • organizowanie spotkań z przedstawicielami samorządów lokalnych w celu przedstawienia oferty opieki stomatologicznej,

Wymagania:

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • praca pod presją czasu,

  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • wsparcie w trakcie wdrożenia

Zapraszamy do składania CV wraz ze zdjęciem.

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 907987936