2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Ciechanów
Dodane 19 kwietnia 2024

Poszukiwany pracownik biurowy do obsługi klienta

Wynagrodzenie

4 651 - 5 677 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ciechanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dołącz do naszego zespołu!

Praca od zaraz !

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją wysokiej jakości drzwi i poszukujemy osoby pełnej energii i do obsługi klienta, która chce być częścią naszej dynamicznie rozwijającej się marki.

Jeśli lubisz pracę z klientem i czujesz się komfortowo w świecie e-commerce, ta oferta jest dla Ciebie!

Twoje zadania będą obejmować:

- Obsługę sklepu internetowego oraz platform sprzedażowych, w tym głównie Allegro

- Zapewnienie kompleksowej obsługi zamówień od momentu ich złożenia po dostarczenie do klienta.

- Profesjonalne przygotowanie dokumentacji przewozowej oraz wystawianie faktur i paragonów.

- Aktywną obsługę telefoniczną, gdzie udzielasz klientom niezbędnych informacji.

Czego oczekujemy od Ciebie:

- Dobrej znajomości portalu Allegro oraz sprawnego operowania komputerem.

- Komunikatywności, wysokiej kultury osobistej i entuzjazmu do pracy z ludźmi.

- Umiejętności pracy pod presją czasu i samodzielności w działaniu.

Co oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjny system premiowy.

- Elastyczny czas pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00.

- Przyjazne środowisko pracy w biurze w Regiminie, gdzie Twoje pomysły są cenione i rozwijane.

Jeśli jesteś gotowy/a na wyzwanie i chcesz dołączyć do zespołu, który stawia na profesjonalizm i rozwój, nie czekaj dłużej! Wyślij swoje CV już dziś przez OLX lub dzwoń od 8 do 15 i dołącz do naszej Załogi !

Lokalizacja

Ciechanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ciechanów
ID: 898573706