2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubuskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gorzów Wielkopolski
Dodane 25 kwietnia 2024

Poszukiwany Pracownik Biurowy do Kręgielni BOWLING SŁOWIANKA

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej i zorganizowanej do pracy jako Pracownik Biurowy w naszej kręgielni. Jeśli jesteś dokładny/a, umiesz pracować zespołowo i dobrze radzisz sobie z obowiązkami biurowymi, to czekamy na Twoje zgłoszenie!

Wymagania:

-Doświadczenie w pracy biurowej mile widziane, ale nie wymagane

Doskonałe umiejętności komunikacyjne

-Umiejętność obsługi komputera oraz programów biurowych ( np. Microsoft Office)

-Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków

-Zdolność do pracy zarówno samodzielnej, jak i w zespole

-Prawo jazdy kat.B

-Elastyczność i otwartość na zmiany

-Znajomość jeżyka angielskiego na poziomie podstawowym

Obowiązki:

-Zajmowanie się dokumentacją, korespondencją

-Obsługa urządzeń biurowych ( np. drukarka, skaner)

-Odbieranie połączeń telefonicznych, przyjmowanie rezerwacji

-Monitorowanie płatności faktur i rozliczeń

Bezpośredni kontakt z klientami kręgielni

-Udzielanie informacji na temat ofert firmy

-Przygotowywanie ofert

-Nadzór nad magazynami, ich inwentaryzacja i zakupami,

-Układanie grafików pracy

-Nadzorowanie social mediów

-Dbanie o pozytywny wizerunek firmy, a także zaopatrzenie biura

To oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie

-Pełen etat

-Elastyczny grafik pracy

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą pracą i spełniasz nasze wymagania, prześlij swoje CV.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 912937207