2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Strzakły
Dodane 23 kwietnia 2024

Poszukiwany pomocnik wędzarza!

Lokalizacja

Strzakły

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Lokalizacja: Strzakły

Typ zatrudnienia: Stałe zatrudnienie

Firma Alimat Group jest dynamicznie rozwijającym się liderem branży HR na rynku polskim. Specjalizujemy się w dostarczaniu i obsłudze polskich i międzynarodowych pracowników stałych i tymczasowych, w zależności od konkretnych zamówień, a także wymagań naszych Klientów. Zarządzamy własnymi procesami produkcyjnymi w największych, renomowanych zakładach produkcyjnych w Polsce. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Pomocnik wędzarza.

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w przeprowadzaniu procesu wędzarniczego zgodnie ze specyfikacją technologiczną.

  • Obsługa procesu wędzarniczego, przygotowywanie stanowiska oraz materiałów.

  • Utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach wędzarniczych.

  • Obsługa maszyn wykorzystywanych w procesie.

  • Wykonywanie innych zadań wskazanych przez przełożonego w dziale wędzarniczym.

Wymagania:

  • Zaangażowanie i otwartość do nauki w zawodzie wędzarza.

  • Posiadanie książeczki do ceków sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w zakładach mięsnych zlokalizowanych w miejscowości Strzakły.

  • Pracę w systemie zmianowym.

  • Bezpłatne posiłki regeneracyjne podczas godzin pracy.

  • Niezbędne narzędzia oraz odzież pracowniczą.

Nie przegap tej wyjątkowej szansy na rozwój zawodowy i stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku! Skontaktuj się z nami już dziś, a my z przyjemnością omówimy szczegóły oferty i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Lokalizacja

Strzakły,

Lubelskie

Lubelskie, Strzakły
ID: 912138020