2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Mazowieckie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Piaseczno
Dodane 25 kwietnia 2024

Poszukiwany ogrodnik do zakładania ogrodów.

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Poszukujemy mężczyzn na stanowisko ogrodnik do pracy na terenie Warszawy oraz okolic w firmie ogrodniczej specjalizującej się w kompleksowym zakładaniu ogrodów.

Mile widziane:,

- Znajomość roślin,

- Doświadczenie - przy zakładaniu ogrodów

- Umiejętność montażu systemów nawadniania

- Doświadczenie ogólnobudowlane, (brukartwo, stolarstwo)

- Prawo jazdy kat. B

- Rzetelność, samodzielność, dyspozycyjność, zaradność w powierzonych zadaniach, Dodatkowe atuty:

- Wykształcenie kierunkowe

Zakres wykonywanych prac:

- Zakładanie ogrodów od podstaw

- Budowa tarasów i architektury ogrodowej (obróbka drewna) - Systemy automatycznego nawadniania Oferujemy: -Ciągłość pracy (również zimą)

-Stawkę od 30zł/h na rękę(netto)

-Umowę na pełen etat

-Dodatkowy system motywacyjny

-Praca na sprzęcie renomowanych firm -Perspektywy rozwoju (ciekawe i różnorodne projekty)

-Praca w młodym, przyjaznym i zgranym zespole

Kontakt tel. 79*******11

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 906016361