2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Podlaskie
  5. Montaż i serwis - Białystok
  6. Montaż i serwis - Bojary
Dodane 22 kwietnia 2024

Poszukiwany Monter Kotłów grzewczych!

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Bojary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Firma MR Energy Sp. z o.o. poszukuje doświadczonego i odpowiedzialnego montera  do naszego zespołu. Jeśli masz doświadczenie w montażu kotłów grzewczych (głownie pomp ciepła) i chciałbyś być częścią dynamicznego środowiska, zapraszamy do aplikowania.

Obowiązki:

  • Montaż kotłów grzewczych (głównie pomp ciepła) według instrukcji i norm technicznych,

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z montażem,

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia efektywnego wykonania prac,

  • Zachowanie wysokich standardów bezpieczeństwa i jakości podczas pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu kotłów grzewczych,

  • Znajomość podstawowych norm i przepisów dotyczących instalacji ciepłowniczych,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i rysunków technicznych,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność,

  • Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem.

  • Możliwość wyjazdów na montaże do Niemiec

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu,

  • Wynagrodzenie 60******00 zależne od doświadczenia i od wykonywanej pracy

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Bojary
ID: 897308157