2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podlaskie
  5. Budowa / remonty - Białystok
  6. Budowa / remonty - Centrum
Dodane 26 maja 2024

Poszukiwany monter konstrukcji aluminiowych

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Oferta pracy:

Stanowisko: Monter Konstrukcji Aluminiowych

Lokalizacja: Białystok, (z możliwością pracy poza Białymstokiem)

Opis stanowiska:

Jesteśmy firmą specjalizującą się w montażu konstrukcji aluminiowych. Obecnie poszukujemy montera, który będzie odpowiedzialny za montaż różnorodnych konstrukcji aluminiowych w różnych projektach budowlanych. Wykonujemy prace na wysokościach.

Obowiązki:

Montaż konstrukcji aluminiowych zgodnie z planem technicznym i instrukcjami montażu

Przygotowanie miejsc pracy przed montażem

Praca z różnorodnymi narzędziami i urządzeniami montażowymi

Zapewnienie wysokiej jakości wykończenia i dokładność w pracy

Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:

Doświadczenie w montażu konstrukcji aluminiowych (mile widziane)

Umiejętność obsługi narzędzi montażowych

Dokładność i precyzja w wykonywaniu prac montażowych

Umiejętność pracy w zespole

Dyspozycyjność do pracy poza Białymstokiem (w przypadku potrzeby)

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

Przyjazne środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail z tematem "Aplikacja na stanowisko Monter Konstrukcji Aluminiowych" albo kontakt telefoniczny pod numerem 50*****19.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 920920242