2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kujawsko-pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Bydgoszcz
Dodane 25 kwietnia 2024

Poszukiwany Mechanik / Elektromechanik pojazdów samochodowych

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

P.W. UNI-CAR" S.A. Autoryzowany Dealer marek Renault i Dacia w Bydgoszczy zatrudni osobę na stanowisko mechanika - elektromechanika samochodowego

·        samodzielna naprawa pojazdów w oparciu o technologię producenta

·        uzupełnianie dokumentacji technicznej - zlecenia naprawy, zgodnie z obowiązującymi procedurami

·        kontrola ponaprawcza pojazdu

·        przeglądy okresowe samochodów Renault i Dacia

Oczekiwania w stosunku do kandydatów

·         wykształcenie min. zawodowe, pożądane kierunkowe w zawodzie

·         doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w branży motoryzacyjnej

·         prawo jazdy kat. B

·         energia zawodowa i motywacja do pracy

·         wysoka kultura osobista i umiejętność współpracy z zespołem warsztatu

Oferujemy:

·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         dobre warunki pracy w renomowanej firmie

·         wsparcie i pomoc naszych doradców technicznych

·         wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i posiadanych · umiejętności

·         możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach

·         pakiet medyczny z dużym  zakresem świadczeń zdrowotnych

Osoby zainteresowane prosimy o składnie CV  za pośrednictwem portalu lub osobiste

dostarczenie dokumentów aplikacyjnych do P.W. UNI-CAR S.A. Bydgoszcz

ul. Modrzewiowa 5 (salon RENAULT - sekretariat)

Prosimy o zawarcie adnotacji dotyczącej wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 912724589