2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kalisz
Dodane 01 maja 2024

Poszukiwany Magazynier

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

Zakład Produkcyjny o ugruntowanej pozycji rynkowej w sektorze tworzyw sztucznych poszukuje pracowników na stanowisko : Magazynier – operator wózka widłowego. Miejsce pracy: Kalisz

Zakres obowiązków:

·        Rozładunki i załadunki surowców

·        Załadunek samochodów – wysyłka wyrobów gotowych

·        Kontrolowanie zgodności stanu rzeczywistego zapasów ze stanem ewidencyjnym, ·        Wydawanie surowca na produkcję

·        Wypełnianie wszystkich niezbędnych dokumentów związanych z załadunkiem, rozładunkiem lub wydaniem surowca

·        Dbanie o porządek na magazynie

·        Wykonywanie innych poleceń kierownika związanych z zajmowanym stanowiskiem pracy

·        Wprowadzanie materiałów, półwyrobów, wyrobów gotowych do odpowiedniej lokalizacji magazynowej w programie komputerowym

·        Kontrola wejściowa materiałów (ilości, uszkodzenia opakowania) i raportowanie niezgodności

·        Wprowadzanie danych do komputera Od kandydatów oczekujemy: ·        wykształcenia min. zasadniczego

·        uprawnienia na wózki widłowe ( wyłącznie aktualne uprawnienia UDT ) ·        znajomości gospodarki magazynowej

·        dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie

- Szkolenia

- interesującą pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

W   CV prosimy o dopisanie klauzuli : Zgodnie z art.6 ust. 1 lit. A ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.  ( dz. urz. UE L 119 z 04.05.2016 ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji i przyszłych rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 893347993