2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Świętokrzyskie
  5. Inżynieria - Skarżysko-Kamienna
Dodane 11 kwietnia 2024

Poszukiwany Kierownik/ Inżynier Budowy

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skarżysko-Kamienna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma EBI INVESTMENT Sp. z o.o. z siedzibą w Skarżysku-Kamiennej poszukuje Inżyniera Budowy z odrobiną doświadczenia do pracy przy zadaniach kubaturowych.

Jesteśmy firmą realizującą inwestycje z sektora zamówień publicznych, kompleksowo wykonującą realizacje obiektów użyteczności publicznej, wraz z infrastrukturą techniczną, małą architekturą oraz zagospodarowaniem terenu.

Praca na terenie Skarżyska-Kamiennej.

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesu budowlanego i nadzór realizowanych prac

  • prowadzenie formalnej dokumentacji inwestycji

  • udział w naradach budowy oraz stały kontakt z podwykonawcami oraz przedstawicielami Inwestora

  • praca z dokumentacją techniczną

  • organizacja zaopatrzenia i nadzór nad logistyką dostaw

  • sporządzanie wycen i kosztorysów ofertowych, dobór dostawców i firm podwykonawczych

  • tworzenie cyklicznych protokołów przerobowych wykonanych prac, wraz z kompletem niezbędnej dokumentacji odbiorowej

  • zarządzanie pracą podległych brygad, rozliczanie podwykonawców i sporządzanie protokołów odbioru robót

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń (w przypadku aplikacji na stanowisko Kierownika Budowy)

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomość programów MS Office (w tym Excel na poziomie bardzo dobrym)

  • praktyczna wiedza z zakresu pracy z dokumentacją techniczną

  • systematyczność, sprawne i efektywne planowanie bieżących prac oraz umiejętność harmonogramowania w perspektywie całego projektu

  • umiejętność finalizowania rozpoczętych zadań

  • odpowiedzialność, samodzielność

To oferujemy

  • Stabilną pracę w przyjaznej atmosferze

  • Adekwatne kwalifikacjom wynagrodzenie

  • Narzędzia niezbędne do pracy, w tym telefon, komputer i samochód służbowy.

  • Pracę z zespołem pasjonatów gotowych dzielić się swoją wiedzą.

  • Atrakcyjne premie półroczne i roczne.

  • Możliwość ciągłego rozwoju wiedzy, kwalifikacji i doświadczenia.

  • Dowolna forma zatrudnienia (preferowana umowa o pracę).

  • Cykliczne spotkania integracyjne.

  • Udział w dużych projektach, gdzie Twój wkład naprawdę wpływa na rozwój firmy.

Lokalizacja

Skarżysko-Kamienna,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Skarżysko-Kamienna
ID: 911057879