2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Bolesław
Dodane 24 kwietnia 2024

Poszukiwany Kelner/ka Runner/ka do pracy w restauracji!

Lokalizacja

Bolesław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Poszukujemy kelnera/kelnerki, runnera/runnerki lub/i pomocy kelnerskiej do restauracji w Bolesławiu, która serwuje tradycyjne dania kuchni polskiej. Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie i pełne wyżywienie.

Firma Alimat Group jest liderem rynku polskiego w zakresie dostarczania i obsługi pracowników stałych oraz tymczasowych dla różnych branż, w tym gastronomicznej. Jeśli szukasz pracy w świetnym, dynamicznym zespole, jesteś gotów/a na szybkie działanie i chcesz dobrze zarobić - ta praca jest dla Ciebie!

Lokalizacja: Bolesław

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z dużą liczbą godzin = atrakcyjną wypłatą!

Pełne wyżywienie oraz zakwaterowanie — bez dodatkowych opłat!

  Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie/nakrywanie oraz sprzątanie stolików

  • Dostarczanie posiłków do stolików

  • Dbanie o utrzymanie porządku w sali restauracyjnej

  • Wykonywanie innych zadań w zależności od bieżących potrzeb

Oczekiwania :

  • Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym

  • Otwartość oraz komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Szybkość działania

  • Dyspozycyjność do pracy (restauracja jest czynna 7 dni w tygodniu oraz 24 h na dobę)

Chętnie przyjmiemy studentów!

Nie przegap tej wyjątkowej okazji na rozwój zawodowy i stabilne zatrudnienie! Skontaktuj się z nami już dziś, a z przyjemnością omówimy szczegóły oferty i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Skontaktuj się z nami — czekamy właśnie na Ciebie!

Lokalizacja

Bolesław,

Małopolskie

Małopolskie, Bolesław
ID: 914213253