2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Świecie
Dodane 02 maja 2024

poszukiwany kandydat na stanowisko technolog-konstruktor

Lokalizacja

Świecie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata do pracy stanowisko TECHNOLOG-KONSTRUKTOR w firmie  STALEX w Świeciu

Zakres obowiązków:

- opracowanie wstępnej dokumentacji technicznej i technologicznej oraz użytkowej

- przygotowywanie rysunków technicznych, zleceń produkcyjnych - przekazywanie na produkcję zleceń produkcyjnych

-udział w procesie wdrażania nowych produktów

-udział w opracowywaniu wycen, kosztów

- poszukiwanie rozwiązań i prowadzenie działań w zakresie innowacji i ciągłej poprawy procesu produkcyjnej

Wymagane kwalifikacje i umiejętności:

-wykształcenie wyższe – techniczne

- znajomość języka angielskiego

- znajomość technologii produkcji

- biegłość w posługiwaniu się dokumentacją produkcyjną oraz techniczną

- umiejętność projektowania maszyn i urządzeń w programach Cad.

- duża samodzielność w działaniu

- umiejętność współpracy zespołowej

- komunikatywność

- zaangażowanie w wykonywaną pracę

ZAPEWNIAMY:

-stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę;

-atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym;

-możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby spełniające powyższe wymagania i zainteresowane współpracą z naszą Firmą, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) na adres mailowy

Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Warunkiem koniecznym jest dołączenie poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez STALEX zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r

Każdy kandydat ma prawo do dostępu do danych, które go dotyczą. Posiada również prawo do sprostowania, usunięcia, ograniczenia oraz sprzeciwu przetwarzania danych które go dotyczą.

Lokalizacja

Świecie,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Świecie
ID: 807235761