2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubelskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Lublin
Dodane 05 kwietnia 2024

Poszukiwany Junior Manager - elastyczne godziny pracy!

Wynagrodzenie

40 - 60 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaKadra kierownicza

Opis

OPIS

Mamy bardzo wymagające kryteria wyboru kandydatów i bardzo ciężko jest uzyskać stanowisko w naszej firmie ale z pewnością wynagradza to niesamowita satysfakcja z pracy w energicznym zespole z rodzinną atmosferą i biznesowym podejściem do budowania organizacji i relacji w firmie oraz Fundacji.

Obecnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko Junior Managera.

Oferujemy:

  • pracę w wymiarze 80-160 godz./miesięcznie

  • wynagrodzenie 40 zł/godz. + premie

  • elastyczne godziny pracy

  • praca zdalna (50/50)

  • nowoczesne biuro

  • możliwość awansu, cykliczne comiesięczne szkolenia oraz stały nadzór pracy przez osobę bardziej doświadczoną

Zadania:

  • zarządzanie 11 os. zespołem

  • telefoniczny kontakt z klientami po odbytych spotkaniach (zdalnie)

  • rekrutacja telemarketerów oraz handlowców (zdalnie)

  • wdrażanie nowych osób do pracy według skryptu (stacjonarnie)

  • składanie tygodniowych raportów do przełożonego (zdalnie)

  • prowadzenie cotygodniowego statutu (stacjonarnie)

  • prowadzenie comiesięcznych warsztatów (stacjonarnie)

Jeżeli szukasz ciekawej pracy, lubisz pracę z ludźmi i chcesz się rozwijać dołącz do

naszego zespołu.

Prosimy o wysłanie:

- CV ze zdjęciem w formacie PDF. ( w tytule imię i nazwisko),

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których CV będzie jasno wskazywało poszukiwane przez nas umiejętności i kompetencje. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, 15-minutowej rozmowy kwalifikacyjnej online na platformie Google Meet, 90-minutowej rozmowy z elementami Assessment Center w siedzibie naszej firmy. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną w przypadku pozytywnej oceny Twojej kandydatury.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 909748227