2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Podlaskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Suwałki
Dodane 24 kwietnia 2024

Poszukiwany Elektryk samochodów osobowych

Lokalizacja

Suwałki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PUHM 'MOTOZBYT' Sp. z o. o. poszukuje pracownika na stanowisko "Elektryk samochodów osobowych".

Poszukujemy osoby chętnej do nauki i rozwoju. Gwarantujemy pełen pakiet szkoleń z zakresu obsługi systemów diagnostycznych autoryzowanych marek KIA, FIAT oraz urządzeń do obsługi pozostałych marek samochodów osobowych. Zapewniany szkolenia z nowoczesnych metod diagnostycznych przy użyciu oscyloskopu, co pozwala zdobyć umiejętności których nie oferuje konkurencja w regionie.

Jeśli jesteś osobą pełną pasji, zaangażowania oraz wytrwale dążysz do wyznaczonych celów złóż aplikację. Chętnie poznamy Cię osobiście!

Jakie będą Twoje zadania:

  • obsługa, naprawa bieżąca i zdiagnozowanie samochodów osobowych

  • wykonywanie napraw elektrycznych w oparciu o technologię producenta

  • sporządzanie dokumentacji technicznej zlecenia naprawy zgodnie z procesem serwisowym

  • współpraca z doradcami serwisowymi

  • utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska (urządzenia i narzędzia)

Czego oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego - branża samochodowa lub elektryczno-elektroniczna

  • mile widziane doświadczenie

  • dokładności i sumienności w wykonywaniu obowiązków

  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

  • czynnego prawo jazdy kat. B

Jako pracodawca oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • umowę o pracę

  • system szkoleń, programy rozwojowe, dostęp do platform szkoleniowych

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

Kontakt pod nr 87 629 11 62.

PUHM MOTOZBYT SP. Z O.O.

Suwalska 77, 19-300 Ełk

Lokalizacja

Suwałki,

Podlaskie

Podlaskie, Suwałki
ID: 914129045