2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gliwice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Gliwice
Dodane 28 kwietnia 2024

Poszukiwany Doradca Klienta

Wynagrodzenie

4 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Stare Gliwice

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Chcesz pracować w zróżnicowanym wiekowo, nowoczesnym zespole sprzedażowym ?

Dołącz do mojego zespołu i realizujmy wspólne cele przy jednoczesnej dużej autonomii !

Korzyści ze współpracy:

Podstawa min. 3 000 zł + Wysokie Prowizje + System Premiowy

• bogata oferta benefitów: Ubezpieczenie Grupowe, Medicover, Karta Multisport

• profesjonalne szkolenia stacjonarne oraz wyjazdowe

• wsparcie Menedżera zarówno na początku kariery jak i w kolejnych latach

• wsparcie w budowaniu własnego biznesu i osobistej strategii pozyskiwania klientów

• możliwość realizacji swoich marzeń

• biura w Katowicach i Gliwicach - praca w dowolnym miejscu

• przyjazna atmosfera w pracy

Jakie będą Twoje zadania:

• sprzedaż produktów Nationale-Nederlanden

• obsługa klientów wg naszych standardów

• stałe dokształcanie i doskonalenie umiejętności

Jesteś Kandydatem, którego szukam jeśli:

• posiadasz średnie wykształcenie - warunek konieczny

• jesteś otwarty i potrafisz budować relacje z ludźmi

• jesteś osobą etyczną

• potrafisz uważnie słuchać i jesteś pozytywnie nastawiony do świata

• wiesz czego chcesz, jesteś zdeterminowany i nastawiony na realizację celu

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Stare Gliwice
ID: 915022098