2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Wrocław
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane 20 kwietnia 2024

Poszukiwany Barista/kelner Tęczowa 83x Wrocław

Wynagrodzenie

27 - 27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Hala BISTRO Tęczowa, dynamicznie rozwijająca się śniadaniówka poszukuje gotowych do dołączenia do naszego zespołu w roli Baristy/kelnera/kelnerki!

Jeśli masz umiejętność obsługi gości z uśmiechem na twarzy i chcesz się rozwijać w świecie kawy, ta oferta jest dla Ciebie!

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnienie przyjaznej obsługi naszych Gości i aktywne promowanie naszych produktów.

  • Aktywna sprzedaż dań i napojów oferowanych przez lokal.

  • Profesjonalne przygotowywanie kaw oraz innych pysznych specjałów dostępnych w naszej kawiarni.

  • Serwowanie zamówionych dań.

  • Dbanie o czystość w lokalu włączając w to sprzątanie sali i stolików, zmywanie naczyń oraz przygotowanie lokalu do otwarcia i zamknięcia.

  • Przestrzeganie standardów firmy.

NASZE WYMAGANIA:

  • Pasja do pracy w gastronomii oraz chęć dostarczania doskonałych doświadczeń naszym Gościom.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność efektywnej pracy w zespole.

  • Gotowość do elastycznych godzin pracy w systemie zmianowym, w tym również wczesne godziny poranne, późne wieczory, weekendy i święta.

  • Chęć do ciągłego rozwoju i zdobywania wiedzy na temat kawy, naszych produktów oraz standardów firmy.

  • Wymagany status.

TO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznym środowisku.

  • Elastyczny grafik pracy, który pozwoli Ci pogodzić obowiązki zawodowe z innymi aktywnościami. Praca w godzinach 7:00 - 20:00

  • Atrakcyjną zniżkę na nasze produkty, które zachwycą Twoje podniebienie.

  • Dodatkowa premia uzależniona od wyników pracy.

Szkolenia, które wprowadzą Cię w świat kawy od samego początku

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 840759450