2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podlaskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Białystok
  6. Pozostałe oferty pracy - Centrum
Dodane 04 kwietnia 2024

Poszukiwany Agent Nieruchomości

Wynagrodzenie

5 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna

Poszukujemy energicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko agenta nieruchomości w biurze Sherlock Home Nieruchomości. Jeśli jesteś zainteresowany(-a) pracą w dynamicznym środowisku, lubisz nawiązywać kontakty i masz pasję do branży nieruchomości, to ta oferta może być dla Ciebie!

Obowiązki:

Aktywne pozyskiwanie ofert nieruchomości do sprzedaży i wynajmu. Przeprowadzanie prezentacji nieruchomości klientom. Doradztwo klientom w procesie wyboru odpowiedniej nieruchomości. Negocjowanie warunków transakcji nieruchomościowych. Tworzenie i utrzymywanie relacji z klientami. Monitorowanie lokalnego rynku nieruchomości.

Wymagania:

Chęć rozwoju zawodowego w branży nieruchomości. Komunikatywność i zdolności interpersonalne. Umiejętność pracy zespołowej. Samodzielność i inicjatywa. Zdolność do pracy pod presją czasu. Prawo jazdy kat. B oraz dostęp do własnego samochodu (mile widziane). Doświadczenie w obszarze nieruchomości (mile widziane, ale niekonieczne). Oferujemy: Profesjonalne szkolenie w zakresie pracy agenta nieruchomości. Możliwość rozwoju kariery w branży nieruchomości. Atrakcyjny system wynagradzania z premiowaniem sukcesów. Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole. Elastyczne godziny pracy. Narzędzia do pracy, w tym dostęp do bazy ofert nieruchomości.

W temacie wiadomości prosimy o wpisanie "Aplikacja na stanowisko Agenta Nieruchomości". Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dołącz do naszego zespołu i pomóż klientom znaleźć idealną nieruchomość!

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 909483071