2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Dodane 19 kwietnia 2024

Poszukiwani Barmani/Becy do nowej restauracji

Wynagrodzenie

4 700 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

W samym centrum Warszawy przy Wiśle otwiera się koktajl bar połączony z restauracją, dlatego zbieramy teraz zespół osób chcących się rozwijać oraz pogłębiać swoją wiedze , którzy nie traktują tego jak prace a jak pasje, a ,,tabaka'' nie jest im obca. Jeśli myślisz że świetnie byś do nas pasował skontaktuj się z nami przez platformę olx

Barmani

Obowiązki:

  • Tworzenie tradycyjnych i nowatorskich drinków.

  • Doradzanie klientom na podstawie ich gustów i preferencji.

  • Przyjmowanie zapłat od klientów.

  • Wykonywanie poleceń przełożonych

Oferujemy:

  • Terminowe wynagrodzenie

  • Posiłki pracownicze

  • Szkolenia barmańskie

  • Serwisy grupowe

  • 4700-5000zł netto za miesiąc

Wymagania:

  • Znajomość sztuki przyrządzania tradycyjnych i nowatorskich drinków.

  • Doskonałe umiejętności obsługi klienta.

  • Język angielski na stopniu komunikatywnym

Becy

Obowiązki:

  • Przygotowanie prostej produkcji barowej

  • Przygotowanie garnishy i cytrusów przed serwisem

  • Towarowanie baru

Oferujemy :

  • Posiłek pracowniczy

  • Wynagrodzenie 27.70 brutto

  • Prace w miłej atmosferze

  • Napiwki

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 912959073