2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Mazowieckie
  6. Pozostałe - Piaseczno
Dodane 11 kwietnia 2024

Poszukiwane pozytywie zakręcone osoby do pracy w lodziarni na Kabatach

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Piaseczno

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Opis stanowiska :

- obsługa Gości wg najwyższych standardów

- dbanie o satysfakcję Gości, budowanie pozytywnego wizerunku firmy

- przygotowanie lodziarni do otwarcia i zamknięcia

- utrzymywanie lodziarni w czystości

Wymagania:

- ukończone 18 lat

- ważna książeczka/badanie sanepid

- uśmiech i wysoka kultura osobista

- obowiązkowość, punktualność, rzetelność w wykonywaniu zadań

- dyspozycyjność

- umiejętność pracy w zespole

- pracowitość i zaangażowanie

- mile widziany status ucznia bądź studenta

Oferujemy:

- pracę w młodym, dynamicznym zespole

- atrakcyjne wynagrodzenie

- elastyczny grafik pracy

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

- pracę sezonową od kwietnia do października w systemie zmianowym od poniedziałku do niedzieli w godzinach 11:00 do 20:00

- szkolenie stanowiskowe

- bardzo dobrą atmosferę pracy

CV (z zdjęciem) prosimy wysyłać na adres e-mail: manzanamedia_wp.pl

Odezwiemy się do wybranych kandydatów.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przed ManzanaMedia Monika Jabłońska zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest ManzanaMedia Monika Jabłońska z siedzibą w Grójcu.

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 821268680