2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Rzeszów
Dodane 15 kwietnia 2024

Poszukiwane OSOBY Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM do pracy we Francji

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Kraj: FrancjaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Nie możesz znaleźć pracy w Polsce i myślisz o wyjeździe za granicę? Nic prostszego! Wystarczy, że wyślesz nam, swoją aplikację, a my zadbamy o resztę! Aplikuj na stanowisko Pracownik ze znajomością języka francuskiego! Czynnie szukamy osób do pracy w wielu lokalizacjach za granicą. Nie czekaj, zgłoś się już teraz i ciesz się dużymi zarobkami! Eurokontakt Serwis EU Sp. z o. o. jest licencjonowaną agencją pracy numer licencji 23874, która zadba o wszelkie formalności pomiędzy Tobą a pracodawcą.

Opis stanowiska:

Jeżeli Twoja znajomość języka francuskiego pozwala Ci na swobodną komunikację w pracy, to posiadamy dla Ciebie oferty pracy w następujących kategoriach:

  • Rolne

  • Produkcyjne

  • Hotelarskie

  • Budowlane

Wymagania:

  • WYMAGANA znajomość języka francuskiego - do komunikacji w pracy,

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe,

  • Mile widziani studenci.

Oferujemy:

  • od 11,65 do nawet 20,00 EUR na godzinę + premie - w zależności od stanowiska i doświadczenia,

  • praca u stałego klienta,

  • zorganizowane dojazdy do pracy,

  • stałe, stabilne zatrudnienie na korzystnych warunkach,

  • komfortowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę z miejscem do gotowania, łazienką i Internetem - BEZPŁATNE!

  • zaliczka już po 5 przepracowanych dniach,

  • dodatkowe ubezpieczenie w prywatnej firmie,

  • długoterminowe zlecenie,

  • możliwość pracy w nadgodzinach,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy,

  • możliwość premii,

  • bezpieczne miejsce pracy,

  • opieka formalno-prawna,

  • pomoc w organizacji dojazdu do miejsca pracy,

  • wsparcie opiekuna,

  • premia do 100 EUR za polecenie nam pracownika,

  • możliwość regularnych zjazdów do Polski,

  • jasne i przejrzyste umowy,

  • przyjazna atmosfera pracy,

  • pomoc polskojęzycznego konsultanta na miejscu, w sprawach organizacyjnych,

  • nie pobieramy żadnej prowizji od wynagrodzenia pracownika,

  • dostępność służbowych aut do wyjazdu zagranicznego,

  • kurs językowy online,

  • zwrot za koszty dojazdu z miejsca pracy na miejsce zakwaterowania,

  • zwrot za test na COVID-19 w okresach, kiedy jest wymagany negatywny wynik.

Prześlij swoje CV lub skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 84 635 10 81

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 829889581