2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Bałuty
Dodane 23 maja 2024

Poszukiwana RECEPCJONISTKA - Dołącz do naszego zespołu Reklamowe24

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Reklamowe24 poszukuje osoby na stanowisko RECEPCJONISTKI.

Dołącz już dziś do naszego Teamu!

Wymagania:

  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

  • skrupulatność i dobra organizacja pracy własnej

  • wykształcenie średnie/ wyższe

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • biegłość w korzystaniu z aplikacji takich jak: Instagram, czy Facebook

  • zdolność szybkiego uczenia się

Głównymi zadaniami na tym stanowisku będzie:

  • wykonywanie bieżących prac administracyjno-biurowych

  • telefoniczna obsługa klientów

  • bieżąca aktualizacja baz danych

  • obsługa stron internetowych firmy

  • promocja firmy w naszych social mediach

  • koordynacja i udzielanie wsparcia pozostałym działom firmy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na zasadach umowy o pracę

  • Rozwój wiedzy z zakresu reklamy i marketingu

  • Możliwość kreowania wkładu w projekty marketingowe

  • Dynamiczny i otwarty na pomysły zespół

  • Praca w firmie będącej liderem branży

  • Regularne godziny pracy (pon-pt w godz. 8:00 – 16:00 )

  • Atrakcyjne i nowoczesne biuro

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą formularza kontaktowego OLX

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 702041856