2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Zachodniopomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Koszalin
Dodane 11 czerwca 2024

Poszukiwana pomoc kuchenna od zaraz

Wynagrodzenie

4 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Renomowane Bistro  poszukuje pracowników na stanowisko:

  • Pomoc kuchenna

Tworzymy firmę z pasją a gotujemy ze smakiem.

Zakres obowiązków:

• Przygotowanie posiłków: śniadań oraz obiadów;

• Przygotowanie półproduktów do codziennej pracy;

• Obsługa zmywaka oraz sprzątanie;

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,

• umiejętność pracy zespołowej,

• wysoka kultura osobista, miła osobowość oraz pozytywna energia,

• posiadanie aktualnych badań sanitarno – epidemiologicznych,

• dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej;

Oferujemy:

• atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie,

• stabilną, całoroczną pracę,

• szkolenie wdrożeniowe wraz ze stałym wsparciem w trakcie pracy,

• możliwość rozwoju zawodowego,

• smaczny obiad w dniu pracy,

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV wraz ze zdjęciem

Kontakt telefoniczny: 60*******94

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 919852088