2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Mazowieckie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Płock
Dodane 12 maja 2024

Poszukiwana opiekunka do leżacej pani ( 68l.) po wylewie, Płock

Wynagrodzenie

3 600 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Płock.

Szukamy opiekunki dla naszej Mamy.

Mama jest osobą leżącą, porusza się na wózku. 68 lat. Niepełnosprawna, po wylewie do mózgu.

Z Mamą jest kontakt, mówi, kojarzy, ale nie jest samodzielna (paraliż prawej nogi i ręki, trudności z połykaniem).

Opieka na full time, całodobowo. Opcja wolnego czasu oczywiście do przedyskutowania.

Dla opiekunki jest pokój w odnowionym mieszkaniu w Płocku, dzielnica Międzytorze. Zielona, spokojna okolica. Dużo sklepów. Na miejscu jest też siostra i mąż, pomagają. Można korzystać z naszej działki położonej 20 min spacerem od domu. DO centrum miasta 25 min na piechotę. 15 min autobusem.

Obowiązki:

  • pomiar ciśnienia, podawanie jedzenia przez PEG (bardzo proste)

  • oklepywanie

  • higiena, smarowanie, pielucha, leki.

  • nie trzeba gotować! Rehabilitację prowadzą fizjoterapeuta i logopedka.

  • MIle widziana znajomość języka polskiego i rozmowy z Mamą

Szukamy kogoś na min pół roku.

Od kiedy? Idealnie od ok 7-8 czerwca. Na miejscu jest poprzednia opiekunka, do 11 czerwca, która przekaże wiedzę. Oprócz tego pod telefonem jest zawsze pielęgniarka. Będzie okazja jeszcze zazębić się z aktualną opiekunką.

KOntakt: Halina (siostra Mamy): +48**********87

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 917830145