2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Bemowo
Dodane 24 kwietnia 2024

Poszukiwana Asystentka Biura w szkole językowej

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Poszukiwana asystentka biura.

Szukamy zorganizowanej i kontaktowej osoby, lubiącej kontakt z ludźmi oraz mającej podejście do pracy z dziećmi, która dołączy do naszego zespołu. Główne zadania obejmują wsparcie w codziennych obowiązkach biurowych oraz przeprowadzanie dzieci ze świetlicy szkolnej do naszej siedziby na zajęcia angielskiego(odległość 300m)

Lokalizacja - Bemowo/Jelonki

Wymiar pracy - od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-13.30

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie dzieci ze świetlicy szkolnej na zajęcia angielskiego

  • Pomoc w codziennych obowiązkach biurowych

  • Wsparcie biura w obsłudze klienta

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej lub podobnej roli

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz dokładność

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Wynagrodzenie na start 30/h z opcją szybkiego awansu i premii

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 914146350