2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Wielkopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Poznań
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Smochowice
Dodane 09 kwietnia 2024

Poszukiwana asysta stomatologiczna

Lokalizacja

Poznań, Smochowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy otwartej i zaangażowanej osoby na stanowisko asysty stomatologicznej do naszego zespołu MATERNA DENTAL.

Mile widziane duże doświadczenie w chirurgii stomatologicznej.

Twój zakres obowiązków

  • czynne asystowanie przy zabiegach stomatologicznych,

  • przygotowywanie gabinetu do pracy z Pacjentem,

  • prowadzenie dokumentacji medycznej,

  • przygotowanie i sterylizacja narzędzi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • dyplom potwierdzający uzyskanie zawodu asystentki lub higienistki stomatologicznej​ (mile widziany)

  • wiedza z zakresu higienizacji i sterylizacji sprzętu medycznego,

  • książeczka SANEPID-u,

  • doświadczenie w asyście lekarzom specjalistom (chirurg, protetyk, endodonta, periodontolog),

  • sumienność, odpowiedzialność, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • orientacja na Pacjenta, empatia i wysoka kultura osobista.

Inne:

  • możliwe warianty: umowa o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Smochowice
ID: 910495191