2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Piotrowice-Ochojec
Dodane 03 kwietnia 2024

Pośrednik w obrocie nieruchomościami/agent, Katowice i okolice

Wynagrodzenie

5 000 - 100 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Piotrowice-Ochojec

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Biuro nieruchomości z siedzibą w Katowicach poszukuje do swojego zespołu osób zainteresowanych karierą w branży w charakterze pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Działamy na terenie Katowic i okolic.

Jesteśmy otwarci na współpracę z kandydatami bez doświadczenia w branży, jak również z osobami, które to doświadczenie już nabyły.

Stawiamy na mały i zgrany zespół. Nie jesteśmy korporacją, dla nas ważniejszy jest człowiek i indywidualne podejście.

Jak widzimy podstawowe obowiązki Pośrednika?

  • pozyskiwanie ofert nieruchomości

  • weryfikacja stanu prawnego/faktycznego nieruchomości

  • zarządzanie bazą ofert

  • bieżąca oraz posprzedażowa opieka nad Klientem (sprzedaż/kupno/wynajem)

  • prezentacja nieruchomości

  • prowadzenie negocjacji

  • przygotowanie niezbędnych formalności związanych z transakcją

Oferujemy:

  • bardzo wysokie i nielimitowane wynagrodzenie prowizyjne

  • dostęp do niezbędnych narzędzi pracy

  • kompleksowe szkolenie wdrażające (m.in. zimne telefony, spotkania z Klientami, prezentacje, negocjacje, szkolenia prawne, marketing i praca z ofertą, budowanie marki/wizerunku)

  • elastyczny czas pracy

  • pełne, bieżące wsparcie merytoryczne

  • transparentne zasady współpracy

  • cykliczne szkolenia branżowe

  • unikalną możliwość rozwoju zawodowego

Wymagamy:

  • otwartości na innych ludzi, empatii oraz pozytywnego nastawienia

  • bardzo wysokiego poziomu kultury osobistej

  • biegłej znajomości języka polskiego (poziom C2)

  • zainteresowania lub chęci poznania branży nieruchomości od wewnątrz

  • ogólnego doświadczenia w obsłudze Klienta

  • dużej elastyczności i dyspozycyjności czasowej

  • motywacji do pracy, systematyczności i chęci zarabiania poważnych pieniędzy

  • własnego samochodu oraz prawa jazdy kat. B (dla komfortu oraz ekonomii swojej pracy)

Rekrutacja planowana jest co najmniej do 31 maja 2024r. bądź do nawiązania współpracy z odpowiednim kandydatem/kandydatką.

Ilość miejsc: 1-2.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy pamiętać o umieszczeniu w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE". (RODO)

Śląskie

Śląskie, Katowice, Piotrowice-Ochojec
ID: 909314104