2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Dolnośląskie
  6. Szkolnictwo - Świdnica
Dodane 24 maja 2024

pośrednik pracy w  Młodzieżowym Centrum Kariery w Świdnicy

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Dolnośląska Wojewódzka Komenda OHP we Wrocławiu zatrudni:

- 1 etat, umowa  o pracę

Wymagania:

•    Wykształcenie wyższe

•    Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Excel, Internet, poczta elektroniczna),

•    Komunikatywność, operatywność w działaniu, zdyscyplinowanie, dyspozycyjność, odpowiedzialność.

Główne zadania na danym stanowisku:

•    pozyskiwanie nowych pracodawców deklarujących chęć przyjęcia uczestnika OHP w celu przygotowania zawodowego

•    cykliczne kontakty z pracodawcami w celu podjęcia współpracy, przedstawienia oferty OHP i możliwości refundacji wynagrodzenia za pracę młodocianych pracowników, tworzenie  i aktualizowanie bazy pracodawców;

•    przedstawienie oferty praktycznej nauki zawodu podczas rekrutowania uczestników do jednostek opiekuńczo-wychowawczych lub w przypadku potrzeby zmiany pracodawcy w trakcie procesu kształcenia w OHP

•    wizyty monitorujące u pracodawcy mające na celu weryfikację zgodności realizowanych przez uczestnika zadań z programem nauki

•    indywidualne spotkania konsultacyjno-informacyjne z uczestnikiem obejmujące rejestrację  w bazie, zebranie informacji o kompetencjach i kwalifikacjach uczestnika w celu dopasowania  ofert pracy, przedstawienie ofert pracy, przygotowanie dokumentów aplikacyjnych, przygotowanie  do rozmowy rekrutacyjnej;

•     grupowe spotkania konsultacyjno-informacyjne dotyczące rynku pracy, udzielanie wszystkim zainteresowanym informacji o wolnych miejscach zatrudnienia lub innej pracy zarobkowej;

Wymagane dokumenty: 1/ CV 2/ oświadczenie w sprawie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji o następującej treści: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.  U. z 2016r.,poz. 922, ze zm.)".

Oświadczenie musi być podpisane własnoręcznie. Złożone dokumenty aplikacyjne nie będą zwracane. Oferty otrzymane po terminie oraz niespełniające wymogów formalnych nie będą rozpatrywane. Po zakończeniu naboru oferty osób niezatrudnionych zostaną zniszczone.

Oferty prosimy składać na adres e-mail poprzez formularz kontaktowy OLX lub w sekretariacie biura DWK OHP ul. Wyb. J. Słowackiego 9, 50-413 Wrocław do do 07.06.2024

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami spełniającymi wymagania formalne.

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 920548953