2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Mokotów
Dodane 10 kwietnia 2024

Pośrednik Nieruchomości, Praca na własnych zasadach.

Wynagrodzenie

3 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca zdalna

Opis

Fajna praca szuka fajnego człowieka!!

Pasjonuje Cię branża nieruchomości i jesteś dobrym handlowcem? Takich ludzi szukamy!!

Naszą firmę tworzą ludzie pełni pasji, zaangażowania i motywacji do osiągania sukcesu.

Jesteśmy butikowym, licencjonowanym biurem nieruchomości w Warszawie.

Podchodzimy do każdej nieruchomości w sposób indywidualny czego chętnie Cię nauczymy.

Nie zależy nam na ilości a na jakości. Koncentrujemy się na obsłudze świadomych klientów, którzy oczekują jakości na wysokim poziomie.

Głównie zajmujemy się rynkiem nieruchomości w Warszawie i najbliższych okolicach.

Działając zgodnie z naszymi wartościami, codziennie skutecznie pomagamy klientom w obrocie nieruchomościami.

Czekamy na osoby ambitne, które nie boją się poznawać ludzi i są zdeterminowane, aby osiągać postawione sobie cele.

Poszukujemy handlowca który pasjonuje się nieruchomościami!!

Nie masz zbyt dużego doświadczenia, nie szkodzi!! Pomożemy, nauczymy i chętnie powitamy Cię w naszym zespole!

Oferujemy:

- Atrakcyjny system prowizyjny,

- Nie będziesz mieć godzin pracy, duża samodzielność i swoboda.

- Wsparcie przy wprowadzaniu oferty na rynek: profesjonalne sesje fotograficzne, opis czy sprawdzenie stanu prawnego,

- Niezbędne instrumenty potrzebne do wykonywania pracy.

- Bardzo dobrą atmosferę pracy,

- Elastyczny czas pracy,

- Wsparcie logistyczne i merytoryczne.

WYSOKIE WYNAGRODZENIE W CAŁOŚCI PROWIZYJNE BEZ WYNAGRODZENIA PODSTAWOWEGO - UMOWA WSPÓŁPRACY B2B -

Twoje obowiązki:

  • Aktywna obsługi klienta na lokalnym rynku nieruchomości

  • Pozyskiwanie ofert nieruchomości

  • Utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami

  • Organizacja i monitoring przebiegu transakcji

  • Współpraca z zespołem i dbałość o pozytywne relacje

  • Budowanie pozytywnego wizerunku biura :)

Wyślij nam CV! SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI OSOBAMI.

Ponadto prosimy o załączenie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 834955947