2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Kujawsko-pomorskie
  5. Ochrona - Toruń
Dodane Dzisiaj o 12:39

Portier (pracownik ochrony) - Toruń

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymagane

Wspieramy aktywizację osób z ograniczoną sprawnością. W związku z tym zakład pracy chronionej poszukuje osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko pracownika ochrony fizycznej.

Opis stanowiska:

  • Pracę na różnego rodzaju obiektach przemysłowych, produkcyjnych (portiernie)​
  • Obchody obiektu
  • System pracy: 12 lub 24 godzinny

Wymagania:

  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność
  • Sumienność i zaangażowanie
  • Chęci do pracy i zdobywania nowych doświadczeń ​
  • Posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • Liczne dofinansowania do paliwa, leków, prywatna opieka medyczna LuxMed
  • Możliwość sfinansowania kursu kwalifikowanego pracownika ochrony
  • Możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie na dobrych warunkach

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Dokładna lokalizacja
Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 910555334