2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warszawa
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Ochota
Dodane 15 kwietnia 2024

PORSCHE Mechanik Samochodowy Osa Motors

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Osa Motors serwis samochodów marki Porsche poszukuje osobę do pracy na stanowisku Mechanik Samochodowy.

Zajmujemy się serwisem oraz modyfikacjami samochodów marek PORSCHE, AUDI oraz BMW

Zakres obowiązków:

  • obsługa i naprawa samochodów osobowych

  • naprawy i modyfikacje silników i skrzyń biegów

  • tuning mechaniczny

  • obsługa i naprawa instalacji elektrycznych

  • praca w zespole

Wymagania:

  • brak nałogów typu picie i palenie, inne do rozważenia

  • umiejętność myślenia i pracy w zespole

Mile widziane doświadczenie w obsłudze samochodów marek PORSCHE, AUDI i BMW oraz w naprawach silników.

Najważniejsze jest zaangażowanie oraz chęć do pracy i uczenia się nowych rzeczy.

Chętnych ZAPRASZAMY na spotkanie !!!

Osa Motors

Ul.Sękocińska 17a

05-830 Wolica

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 701206375