2. Praca
  3. Franczyza / Własna firma
  4. Franczyza / Własna firma - Pomorskie
  5. Franczyza / Własna firma - Gdańsk
  6. Franczyza / Własna firma - Śródmieście
Dział HR
Dodane 28 kwietnia 2024

Poprowadź Kawiarnię Costa Coffee Gdańsk - bez wkładu

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Dołącz do nas! I poprowadź kawiarnie Costa Coffee!

Szukamy osoby na stanowisko: Kierownik Kawiarni Costa Coffee

Lokalizacja: Gdańsk

  • Centrum Handlowe Madison, ul. Rajska 10

Godziny otwarcia kawiarni - Centrum Handlowe Madison:

  • poniedziałek - piątek - 08:00 - 21:00

  • sobota - 09:00 - 21:00

  • niedziela handlowa - kawiarnia otwarta

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie kawiarnią i odpowiedzialność za realizację sprzedaży w oparciu o cele

  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi gości

  • Planowanie i zapewnianie dostępności produktów do sprzedaży w kawiarni (w tym przygotowywanie zamówień)

  • Nadzór nad inwentaryzacjami

  • Zachowanie wysokiego standardu bezpieczeństwa wydawanych posiłków oraz napojów

  • Zarządzanie zespołem Baristów (motywacja, wsparcie w rozwoju, udzielanie feedbacku)

  • Wspieranie zespołu w codziennych zadaniach i pracy kawiarni, w tym przygotowywanie kawy i pozostałych produktów dostępnych w naszych kawiarniach (kanapki, sałatki, jogurty, słodkie wypieki)

  • Stałe poszerzanie wiedzy gastronomicznej oraz rozwój pasji do kawy

Nasze wymagania:

  • Chęć poprowadzenia wyjątkowego miejsca w ramach współpracy z globalną marką

  • Przedsiębiorcze nastawienie do działania (konieczność założenia własnej działalności gospodarczej i zatrudnienia ludzi)

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub/i w sprzedaży

  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej oraz całego zespołu

  • Ogromnym atutem będzie posiadanie doświadczenia w gastronomii

To oferujemy:

  • W pełni wyposażoną kawiarnię, w atrakcyjnej lokalizacji

  • Znany i rozpoznawalny brand, który pokochali Polacy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy agencyjnej zawieranej na czas nieokreślony z międzynarodową firmą

  • Zaufanie i wsparcie na każdym etapie współpracy

  • Dobry i bezpieczny start w nowy biznes (pakiet szkoleń pozwalający na zdobycie niezbędnej wiedzy i kompetencji umożliwiających poprowadzenie samodzielnie kawiarni)

  • Wsparcie kadry operacyjne oraz pracowników biura w codziennych wyzwaniach

  • Możliwość zastania certyfikowanym Baristą zarówno dla Kierownika jak i Pracowników (zapewniamy darmowe szkolenia prowadzone przez Mistrzów Polski)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 894721626