2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Warmińsko-mazurskie
  5. Budowa / remonty - Olsztyn
Dodane 02 maja 2024

pomocnik wiertacza praca w delegacji - odwierty pod pompy ciepła

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma RS DRILL Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko pomocnik wiertacza do pracy na terenie całego kraju.

Zakres obowiązków:

  • pomoc w obsłudze wiertnicy

  • wykonywanie płuczki wiertniczej

  • kontrola nad zapotrzebowaniem materiałowym budowy – przy współpracy z kierownikiem wiertni,

  • współpraca z wiertaczem

  • prace porządkowe

  • praca w delegacji na terenie całej Polski

Nasze wymagania

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B, najlepiej B+E

  • dbałość o powierzony sprzęt

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (na okres próbny umowa zlecenie),

  • odzież roboczą, zakwaterowanie, artykuły socjalne, a w okresie zimowym posiłki regeneracyjne, zwrot za dojazdy na budowę komunikacją zbiorową,

  • nocleg w kempingu, czasem w hotelu,

  • możliwość przyłączenia się do ubezpieczenia grupowego PZU na korzystnych warunkach,

  • stawka od 30 zł/godzinę brutto,

  • dodatek delegacyjny 30 zł netto/dzień,

  • premie ("metrówka"),

  • miesięcznie od około 5000 zł do 8000 zł brutto,

Szukamy także osób z doświadczeniem na stanowisko wiertacza - warunki ustalane indywidualnie.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 898621742