2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Gliwice
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Sośnica
Karolina
Dodane 26 kwietnia 2024

Pomocnik Technologa

Lokalizacja

Gliwice, Sośnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Eco Trade Sp. z o. o. jest liderem wśród polskich producentów mieszanek dla branży piekarniczej i cukierniczej. Od 1993 roku obsługujemy piekarnie, cukiernie oraz specjalistyczne hurtownie zarówno w Polsce, jak i w wielu krajach europejskich oraz na świecie. Dzięki naszej profesjonalnej linii technologicznej możemy oferować produkty o najwyższych standardach, a nasi wykwalifikowani technolodzy wspierają naszych klientów przy wdrażaniu wspólnych rozwiązań. Stawiamy na wykorzystanie nowych, innowacyjnych technologii oraz dynamiczny rozwój i poszerzanie horyzontów.

Do naszego biura w Gliwicach poszukujemy osoby na stanowisko Pomocnik Technologa.

Najważniejsze obowiązki:

  • pobieranie prób surowców i wyrobów gotowych do wewnętrznych badań jakościowych,

  • właściwy nadzór nad dokumentacją działu technologicznego i działu jakości,

  • bieżąca kontrola dostarczanych surowców/wyrobów gotowych,

  • przeprowadzanie prób technologicznych pod nadzorem Technologa Żywności,

  • dokumentowanie wyników przeprowadzonych prób technologicznych,

  • prace porządkowe na stanowisku pracy,

  • przestrzeganie wszelkich instrukcji i procedur systemowych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (technologia żywności, gastronomia),

  • mile widziane doświadczenie lub staż na podobnym stanowisku w branży,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • chęć zdobywania doświadczenia i rozwoju w obszarze technologii żywności,

  • posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z dużym potencjałem wzrostu,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pakiet dodatkowych benefitów m.in. ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport,

  • przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie zespołu,

  • możliwość zdobywania nowych kompetencji i rozwoju zawodowego.

Jeśli spełniasz większość z tych wymagań i chcesz wspólnie z nami wyznaczać trendy na rynku, nie zwlekaj! Od skierowania swojej kariery na właściwą drogę dzieli Cię jedno kliknięcie!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Sośnica
ID: 902037398