2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Kielno
Dodane 22 maja 2024

Pomocnik technika wtryskarek

Wynagrodzenie

4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą o stabilnej pozycji rynkowej i wieloletnim doświadczeniu w produkcji wysokiej jakości detali z tworzyw sztucznych. Zajmujemy się produkcją i montażem podzespołów dla przemysłu gazowniczego, elektrycznego i rolniczego.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

POMOCNIK TECHNIKA WTRYSKAREK

Miejsce pracy: Kielno

Wymagania:

  • odpowiedzialność, dokładność i sumienne wypełnianie obowiązków,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej,

  • motywacja do pracy w systemie 3 zmianowym,

  • mile widziane uprawnienia obsługi na wózki widłowe,

Podstawowe obowiązki:

  • przygotowanie narzędzi oraz materiałów do produkcji, w tym współpraca z Technikiem Wtryskarek,

  • uzupełnianie poziomu surowca podczas produkcji,

  • montaż i demontaż form wtryskowych, w tym współpraca z Technikiem Wtryskarek,

Gwarantujemy:

  • stabilność zatrudnienia,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • system premiowy,

  • nowoczesny park maszynowy (więcej inf. na www.sliwaplastic.com )

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • praca w przyjaznym i zgranym zespole,

CV prosimy wysyłać na adres e-mail lub dostarczyć osobiście do sekretariatu firmy.

Lokalizacja

Kielno,

Pomorskie

Pomorskie, Kielno
ID: 774231970