2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdynia
  7. Obsługa produkcji - Śródmieście
Dodane 24 maja 2024

Pomocnik Spawacza

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Firma ASMO Sp. z o.o. istnieje na rynku budowlanym od 1994 roku. Zajmujemy się między innymi:

- regeneracją szyn i rozjazdów bezpośrednio w torach kolejowych i tramwajowych poprzez napawanie i szlifowanie;

- spawaniem szyn kolejowych i tramwajowych;

- remontami i budową torów tramwajowych i kolejowych;

- spawaniem i budową konstrukcji stalowych.

Firma ASMO Sp. z o.o. wraz z rozwojem swojej działalności w branży budowlano – torowej zatrudni pracowników na stanowisko Pomocnik Spawacza.

Mile widziane:

- doświadczenie w branży budowlanej;

- uprawnienia na spawanie gazowe i elektryczne.

Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia zawodowego!

Nasze wymagania:

- dyspozycyjność związana z częstymi wyjazdami służbowymi;

- prawo jazdy kategorii B;

- dobry wzrok i słuch;

- język polski na poziomie komunikatywnym (w przypadku obcokrajowców);

- umiejętność pracy w zespole;

- uczciwość, rzetelność, pracowitość.

Twój zakres obowiązków:

- obsługa podstawowych elektronarzędzi oraz narzędzi warsztatowych;

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

- praca na pełen etat;

 - profesjonalne szkolenia, nabywanie nowych umiejętności;

- możliwość rozwoju zawodowego firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

- atrakcyjne wynagrodzenie + premie;

- kartę Multisport;

- ubezpieczenie grupowe;

- opiekę medyczną;

- pracę od zaraz.

Jeśli chcesz się rozwijać i lubisz pracować w zgranym zespole to czekamy właśnie na Ciebie! Gwarantujemy możliwość rozwoju zawodowego i awansu!

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 920636075