2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Poznań
  6. Montaż i serwis - Górczyn
Dodane 29 kwietnia 2024

Pomocnik serwisanta klimatyzacji i chłodnictwa

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Górczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

OPIS

Elklima to firma zajmująca się instalacjami klimatyzacyjnymi oraz chłodnictwem, współpracujemy z dużymi firmami, jak i mniejszymi klientami indywidualnymi. Na rynku istniejemy od 2015 roku i jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pomocnik serwisanta klimatyzacji i wentylacji

Miejsce pracy Poznań, dzielnica Górczyn.

Główne obowiązki:

- pomoc przy serwisie urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych

Oczekujemy:

– chęci do pracy, nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego nauczymy:)

– mile widziane uprawnienia elektryczne SEP do 1kV,

– prawo jazdy kat. B,

– umiejętność obsługi elektronarzędzi,

– dodatkowym atutem będą: uprawnienia do lutowania twardego oraz certyfikat F-gazowy.

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie,

– stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie,

– umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (po okresie próbnym),

– prywatną opiekę medyczną i kartę sportową,

– szkolenia i możliwość podwyższenia kwalifikacji,

– możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz OLX z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz dalszych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Górczyn
ID: 767503496