2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Kraków
  6. Montaż i serwis - Nowa Huta
Dodane 21 maja 2024

Pomocnik serwisanta branża HVAC - płatny staż/praktyka dla studentów

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

MANOR POLSKA SP. Z O.O. Firma z ponad 20-letnim doświadczeniem poszukuje osoby chętnej do odbycia płatnego stażu/praktyki na stanowisku pomocnika serwisanta.

Zakres obowiązków:

  • pomoc przy serwisie, przeglądach, naprawach, montażach urządzeń klimatyzacyjnych

    i wentylacyjnych.

Oferujemy:

  • możliwość zrealizowania praktyk zawodowych,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży HVAC,

  • pracę w zespole z dużym doświadczeniem,

  • niezbędne narzędzia pracy.

Wymagania:

  • student ostatnich lat studiów inżynierskich,

  • chęć nauki i rozwoju,

  • punktualność,

  • pracowitość,

  • zaangażowanie.

Termin stażu/praktyki:

  • sierpień 2024.*

*Po zakończeniu stażu możliwość dalszej współpracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 919879723